Zadbaj o swoją inwestycję, rury wzdłużnie spawane

Rury stalowe ze szwem dzięki możliwości formowania elementów posiadających bardzo szerokie średnice aż do 3200 mm, znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu miejscach co czyni je wszechstronnymi. To za ich pomocą umacniane są liczne inwestycje przemysłowe, chemiczne, ale i budowlane. Najczęściej wykorzystywane są do budowy dróg, przepustów, licznych przewodów, mediów palnych, mostów, dróg metra, transportu ropy naftowej, budowy urządzeń ciśnieniowych i wielu innych konstrukcji.

Może Cię zaciekawić jedna z naszych realizacji: Dostawa rur stalowych do przepustów na budowę drogi w Austrii

Bezpieczeństwo poparte badaniami

Zanim konsument będzie miał możliwość dokonać zakupu rur stalowych ze szwem, są one poddawane licznym badaniom. Mają one na celu zachowanie bezpieczeństwa każdej zaplanowanej konstrukcji. Jednym z takich badań jest badanie udarności, które jest gwarancją doskonałej pracy w niskich temperaturach, ale i tych podwyższonych. Kolejnym badaniem jest sprawdzenie szczelności próbą wodną pod ciśnienie 4,9 MPa. To właśnie w ten sposób sprawdzane są rury o przekroju okrągłym. Wszystkie te jak i inne badania ujęta w normach technicznych, mają zapewnić przede wszystkim stabilność oraz ochronę danej inwestycji.

Ferges oferuje jakość

W naszej hurtowni rur stalowych, która współpracuje z najlepszymi hutami stali z Rosji, Białorusi oraz krajów EU, znajdą Państwo najwyższej jakości asortyment rur stalowych ze szwem. Osobiście wyselekcjonowane przez naszych ekspertów, zapewniają stabilność oraz wytrzymałość każdej inwestycji. Dodatkowo ich atrakcyjna cena powoduje, że są to najczęściej wybierane rury do najcięższych i najtrudniejszych konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu +48 22 602 20 29