Ceny stali nadal rosną

Szanowni Państwo,

Ostatni rok był okresem dużych zmian zarówno w gospodarce światowej, jak i w skali gospodarek poszczególnych państw. Sytuacja pandemiczna znacząco zmieniła relacje ekonomiczne i silnie oddziaływała na funkcjonowanie wielu branż gospodarki. Rynek stalowy choć mniej dotknięty przez COVID bezpośrednio, na przestrzeni ostatnich 12 mc również przechodził burzliwe zmiany.

Obecnie przemysł i gospodarka wracają na normalne tory funkcjonowania. Ceny stali rosną gwałtownie i obecnie osiągają rekordowe wyniki. Na wartość rynkową produktów stalowych wpływ ma również niska podaż produktów względem zapotrzebowania odradzającego się rynku.

Dlatego ważna jest współpraca z zaufanym i solidnym dostawcą stali.

Takim dostawcą jest Hurtownia Rur Stalowych FERGES. Możemy dostarczyć, Państwu szeroki asortyment rur stalowych w izolacji lub bez w zróżnicowanych średnicach. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług. Cechuje nas szeroki asortyment składowanych rur dostępnych od ręki, ich szybki transport i konkurencyjne ceny. FERGES może być ważnym partnerem i doradcą dla Państwa działalności, który pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy do współpracy!