Dostawa rur o dużych średnicach 1420 / 1620 mm

Od zawsze dokładamy starań, aby nasza oferta w możliwie największym stopniu odpowiadała Państwa potrzebom. Z tego powodu wielokrotnie poszerzyliśmy ją m.in. w zakresie rur zwijanych z blachy, rur stalowych ze szwem czy też rur stalowych używanych. Tym razem, z uwagi na dużą liczbę zapytań ze strony Klientów o rury stalowe o dużych średnicach, postanowiliśmy powiększyć naszą ofertę właśnie w tym zakresie.

Miło nam poinformować, że dotychczasowa oferta rur stalowych dostępnych w hurtowni FERGES została poszerzona o następujące wyroby:

Rury o dużych średnicach to rury stalowe ze szwem i rury zwijane z blachy, które wykorzystywane są głównie w przemyśle budowlanym, energetycznym, maszynowym, gazowym, morskim oraz w petrochemii. Każdy z wyrobów opatrzony jest atestami oraz certyfikatami, które stanowią potwierdzenie jego jakości. Rury stalowe o dużych średnicach, dostępne w ofercie FERGES, to zarówno produkty fabrycznie nowe, jak i rury stalowe używane. Powstałe na drodze różnych procesów technologicznych, cechują się nieco odmiennymi właściwościami.

Zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z działem handlowym FERGES w celu zapytania o ofertę lub złożenia zamówienia.