Nowa siedziba Ferges w samym sercu Warszawy przy ul. Poznanskiej 37.

    Nasi Klienci doskonale wiedzą, że stawiamy na ciągły rozwój firmy i podnoszenie jakości obsługi. Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie poczyniliśmy w tym względzie dwa istotne przedsięwzięcia.

    Pierwszym z nich jest nowa lokalizacja naszej siedziby przy ulicę Poznańską 37 w samym centrum Warszawy. Jesteśmy teraz nie tylko w ścisłym centrum stolicy, pomiędzy Alejami Jerozolimskimi i ul. Nowogrodzką, ale także w samym centrum Europy. Tak dogodna lokalizacja stwarza doskonałe warunki komunikacyjne, a jednocześnie zapewnia dogodniejszą możliwość współpracy zarówno z partnerami biznesowymi z Polski, jak i zagranicznymi. Z dworca PKP Warszawa Centralna do naszej siedziby w kilka minut można dotrzeć pieszo, a z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w zaledwie 25 minut samochodem. W bliskim sąsiedztwie nowego biura znajduje się kilka hoteli, m.in. Mariott, Novotel i Metropol, co sprawia łatwość komunikacji podczas pobytu z wizytami biznesowymi.

     Nowy adres naszej siedziby wiedzie do zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, która po rewitalizacji została przeznaczona na kameralne powierzchnie biurowe. Dogodne miejsce i przyjemna atmosfera sprzyja nawiązywaniu owocnej współpracy i umożliwia wygodne omówienie z naszymi partnerami biznesowymi każdego nowego i wymagającego projektu.
Wraz z nowym biurem powiększyliśmy także szeregi naszych pracowników. Dołączyło do nich trzech specjalistów ds. sprzedaży, którzy od lat specjalizują się w sprzedaży rur stalowych, a swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem z przyjemnością posłużą Państwu podczas udzielania fachowej porady w wyborze rur oraz przekazywania wszelkich informacji na temat oferty Ferges.

Zapraszamy!