Nowe wymiary blach gorącowalcowanych w ofercie

           Hurtownia stali FERGES to przedsiębiorstwo nastawione na Klienta. Od zawsze uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i wymagania, a następnie robimy wszystko, by móc je spełnić. Z racji tego, że w ostatnim czasie napłynęło do nas wiele zapytań o blachy gorącowalcowane o grubości  1,5, 1,82 mm, postanowiliśmy wprowadzić je na stałe do naszej oferty. Jesteśmy wdzięczni, że przekazują nam Państwo informacje o swoim zapotrzebowaniu na bardziej wyszukane rodzaje i rozmiary wyrobów stalowych, gdyż dzięki temu łatwiej jest nam obrać właściwy kierunek udoskonalania naszej oferty, a tym samym sprawić, by jeszcze lepiej odpowiadała ona Państwa potrzebom.

  • 1,5 x 1250 x 3000 mm

  • 1,8 x 1250 x 3000 mm

  •  2  x 1250  x  3000 mm

        Blachy gorącowalcowane to wyroby stosowane przede wszystkim tam, gdzie planowana jest ich dalsza obróbka lub gdzie wykończenie powierzchni elementów nie musi cechować się wysokim standardem. Najczęściej więc, blachy gorącowalcowane wykorzystywane są w tworzeniu mostów, schodów, podnośników, kontenerów, kładek, elementów budynków, maszyn oraz statków i okrętów. Ze względu na mniej energochłonny proces produkcyjny, blachy gorącowalcowane są tańsze w porównaniu z blachami walcowanymi na zimno.

      W przypadku zainteresowania zakupem blach stalowych zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży FERGES. Nasi pracownicy dostępni pod telefonem lub e-mailem z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące blach gorącowalcowanych oraz przyjmą zamówienie.