Nowe wymiary rur stalowych ze szwem w naszej ofercie

     Miło nam poinformować, że w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie Klientów na rury stalowe ze szwem, podjęliśmy decyzję o powiększeniu naszego asortymentu w tym zakresie. Od teraz nie tylko dostępna będzie większa liczba wyrobów do nabycia, ale także wprowadzone zostaną rury stalowe ze szwem o nowych wymiarach. Wszystko w trosce o jak najlepsze dopasowanie naszych produktów do potrzeb realizowanych przez Państwo projektów instalacyjnych.

Nasz asortyment rur stalowych ze szwem zostanie wzbogacony o następujące rodzaje produktów:
  •          Rury ze szwem fi 457 mm
  •          Rury ze szwem fi 660 mm
  •          Rury ze szwem fi 762 mm. 

     Wśród wprowadzonych rur stalowych ze szwem są zarówno rury używane, jak i nowe wyroby. Każdy z produktów wykazuje pełną zgodność z wymogami określonymi w normie PN-EN 10219-1,2 Rury stalowe do konstrukcji stalowych spełnia wszystkie wymagania. Rury stalowe ze szwem z demontażu to rury używane, które w wielu przypadkach stanowią jednak dobrą alternatywę dla rur fabrycznie nowych, a przy tym pozwalają na znaczne oszczędności. Warto zaznaczyć, że każda rura pochodząca z demontażu jest przez nas szczegółowo testowana pod względem bezpieczeństwa, trwałości oraz przydatności do użycia. Oddajemy w Państwa ręce jedynie sprawdzone produkty, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że doskonale spełnią one swoją rolę jako solidny element tworzonej instalacji.

     Oferowane rury stalowe ze szwem doskonale nadadzą się do transportu ropy, gazu oraz cieczy palnych o określonym ciśnieniu. Z powodzeniem mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle chemicznym, energetycznych czy też wydobywczym. W przypadku wątpliwości prosimy pamiętać, że nasi pracownicy służą fachowym doradztwem w zakresie wyboru rur stalowych ze szwem, które będą najodpowiedniejsze dla potrzeb Państwa projektu.

    Jednocześnie informujemy, że Ferges, jako firma dbająca o stałe udoskonalanie jakości świadczonych usług, otwarta jest na Państwa dalsze sugestie dotyczące naszej oferty. Zachęcamy zatem do kontaktu i z góry dziękujemy za aktywne włączanie się we współtworzenie pozytywnych zmian w naszej działalności.