Rury stalowe fi 1020 mm x 10 mm dla naszego stałego klienta z Niemiec

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
01.03.2020
Data zakończenia
10.03.2020
Adres
01067 Drezno Niemcy
Zleceniodawca
Firma Handlowa
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe używane
Średnica
1020 mm
Ścianka
10 mm
Ilość
100 ton

Opis projektu

Firma FERGES stale podnosi swoje kompetencje i ciągle dba o jakość oferowanych usług i produktów, dlatego relacje handlowe na rynku europejskim jak i międzynarodowym nie są nam obce. W ciągu ostatnich wydarzeń związanych z pandemią koronawirusa, jako przedsiębiorcy musimy się mierzyć z wieloma wyzwaniami względem prowadzonej działalności między innymi wysyłając swój towar za granicę.

Rury stalowe na rynek NiemieckiDla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Zaopatrzyliśmy firmę handlową z Niemiec w 100 ton rur stalowych. To kolejny dowód na to, że jesteśmy doceniani na rynku międzynarodowym, po raz kolejny eksportując nasze produkty, w tym wypadku na rynek zachodni.

Nasz zleceniodawca to klient z Niemiec. Udało nam się zrealizować zamówienie w pełni spełniając oczekiwania nabywcy. Dostarczyliśmy rury stalowe ze szwem spiralnym o średnicy 1020x10 mm. Dodatkowo na życzenie klienta odbył się proces piaskowania rur, które sprawia, że czyszczona powierzchnia rury jest bardziej równa, ale i pozwala także na czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

Dostawa i transport nastąpił niemalże natychmiastowo, bo zaledwie w ciągu dwóch tygodni od zamówienia!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rur stalowych. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Zdjęcia