Dostawa blach stalowych dla klienta z Warszawy

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
01.06.2021
Data zakończenia
11.06.2021
Adres
Polska
Zleceniodawca
Firma produkcyjno-handlowa
Funkcja firmy
Dostawa blach stalowych
Materiały dostarczone
Blacha stalowa S235
Średnica
1250x3000 mm
Ścianka
3 mm
Ilość
44 tony

Opis projektu

Nieustannie staramy się, aby oferta FERGES była skrojona na miarę potrzeb Klientów. Wyrazem naszych starań jest zapewnienie dostawy towaru oraz wprowadzanie do asortymentu coraz to nowszych wyrobów stalowych, spośród których z łatwością mogą Państwo znaleźć te, które najlepiej sprawdzą się w danym projekcie. Wydarzenia, takie jak to sprzed kilku dni, to dla nas najlepsza motywacja i najlepszy dowód na to, że nasze wysiłki mają sens, gdyż spotykają się z Państwa aprobatą.

Mowa o podpisaniu kolejnej umowy na dostawę blach. Klient będący stroną umowy nie raz miał okazję przekonać się o wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów oraz o fachowej obsłudze. 

Cieszymy się, że poprzednie zlecenia zachęciły do powierzenia nam realizacji tak dużego i ważnego zamówienia. Dziękujemy za okazane zaufanie i obiecujemy, że i tym razem dołożymy starań, aby jak najlepiej wywiązać się z umowy.

Oprócz blach, znajdą Państwo u nas także rury stalowe. 

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień – można zrobić to telefonując lub wysyłając e-maila do Działu Sprzedaży FERGES. Chętnie udzielimy Państwu także wsparcia w wyborze produktów najodpowiedniejszych do danego projektu.Zdjęcia