Dostawa rur DN200 pod budowę gazociągu

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
01.03.2021
Data zakończenia
22.04.2021
Adres
21-010 Łęczna
Zleceniodawca
Firma budowlana
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe EN 10219
Średnica
273
Ścianka
12
Ilość
1100 ton

Opis projektu

W ostatnim czasie nasza hurtownia wiele razy miała okazję wspierać klientów, którzy pilnie poszukiwali rur stalowych niezbędnych do realizacji ich projektów. Tak samo było i w tym przypadku. Tym razem nasze rury stalowe DN 200 okazały się przydatne w budowie gazociągu wysokiego ciśnienia we wschodniej części Polski. 

Zamówienie obejmowało nie tylko samą sprzedaż, ale także dostawę wspomnianych rur na teren budowy. Wszystko udało się zrealizować w terminie. 

Niezmiernie cieszymy się, że oferowane przez nas wysokojakościowe rury stalowe po raz kolejny miały okazję sprawdzić się w tak wymagających projektach, do jakich należy gazociąg wysokiego ciśnienia. Korzystając z okazji, serdecznie dziękujemy Klientowi, że zdecydował się wybrać do współpracy właśnie naszą firmę.

Rury stalowe, które mają zostać wykorzystane do budowy palisady wzmacniających osuwiska to wyroby, od których oczekuje się wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Często od rur stalowych oczekuje się przystosowania do pracy w niskich temperaturach. Rury stalowe dostępne w katalogu FERGES to produkty najlepszej jakości. Zapewnią one możliwość bezpiecznego i wieloletniego użytkowania instalacji. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i do kontaktu z działem sprzedaży, który chętnie odpowie na Państwa pytania.Zdjęcia