Dostawa rur konstrukcyjnych fi 219 x 5 dla hurtowni stali z woj. Mazowieckiego

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
30.04.2020
Data zakończenia
14.05.2020
Adres
22-600 Radom
Zleceniodawca
Hurtownia rur w Warszawie
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe konstrukcyjne
Średnica
219 mm
Ścianka
5 mm
Ilość
45 ton

Opis projektu

     Kolejna realizacja dostawy FERGES to dostawa rur dla firmy handlującej z woj. Mazowieckiego, która na co dzień zajmuje się sprzedażą hurtową rur. Zleceniodawca otrzymał rury zgodnie z wcześniej ustalonymi wymogami. Na życzenie klienta w terminie 14 dni, dostarczyliśmy 45 ton stalowych rur konstrukcyjnych ze szwem wzdłużnym o średnicy 219 x 5 mm. Były to rury nowe z atestem 3.1 wyprodukowane według normy PN-EN 10219-1, gatunek stali S235. Kompleksowa dostawa sprawiła, że zostały one wykorzystane do konstrukcji stalowych. Oczywiście w ofercie rur stalowych posiadamy inne wymiary tych rur.


Realizowane przez nas dostawy można spotkać na terenie całej Polski i Europy, tym razem dostawa odbyła się bezpośrednio na plac wskazany przez klienta w Radomiu. Dodatkowo atrakcyjna cena towaru sprawiła stuprocentowe zadowolenie i pozwoliła w pełni cieszyć się dokonanym zakupem. Transakcja dostarczenia rur to jedyne 1,95 zł za kg. Rynek lokalny jest dla nas szczególnie ważny, ze względu na obecnie ciężką sytuację wielu przedsiębiorców. Warto wzajemnie sobie pomagać. Oferowane niskie ceny przez FERGES to jeden z atutów naszej firmy. Nabywając rury po tak niskiej cenie, klient zajmujący się sprzedażą hurtową zdecydowanie zyska na nałożonej marży. Ferges oferuje rury najwyższej jakości, dzięki temu klienci nie dość, że zyskują na konkurencyjnej cenie, to zawsze są w pełni usatysfakcjonowani. Warto także pamiętać, że nasze rury stalowe nadają się do ocynkowania, spawania lub piaskowania.


Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, kontakt telefonicznie lub przez adres e-mail. Przekonaj się, że współpraca z nami to czysta przyjemność! Zdjęcia