Dostawa rur na budowę mostu we wschodnich Niemczech

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
16.02.2021
Data zakończenia
22.02.2021
Adres
Mühlenmuseum Woldegk
Zleceniodawca
Firma budowlana
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe EN 10219
Średnica
1420 mm
Ścianka
14,5 mm
Ilość
86 ton

Opis projektu

Tam, gdzie zawodzą inni, my przybywamy ze wsparciem. Dokładnie tak było w przypadku jednego z naszych ostatnich projektów – dostawy rur stalowych o dużych średnicach, które zostały wykorzystane do budowy fundamentów mostu we wschodnich Niemczech. 

Cieszymy się, że nasz rozbudowany asortyment okazał się niezwykle przydatny dla Klienta, który zgłosił się do nas z pilną potrzebą zakupu rur stalowych o średnicach fi 1420 mm x 14,5 mm. Sytuacje takie są potwierdzeniem, że niedawno podjęte przez nas działania, mające na celu poszerzenie oferty rur stalowych o dużych średnicach, były trafnym posunięciem.

Obsługa wspomnianego zamówienia była jednocześnie niemałym wyzwaniem dla naszej logistyki. Sprawna organizacja pozwoliła jednak dostarczyć zamówione rury stalowe na czas, dzięki czemu Klientowi udało się uniknąć opóźnienia w oddaniu projektu.

Dziękujemy Państwu za okazane zaufanie, które motywuje nas do jeszcze lepszej pracy. Jest nam niezmiernie miło, że poprzez naszą pomoc możemy przyczyniać się do sukcesu Państwa projektów, a niejednokrotnie stanowić ważne ogniwo w całym łańcuchu prowadzącym do ich pomyślnego ukończenia w wyznaczonym terminie.

Pale wbijane z rur stalowych wielkośrednicowych

Pale wbijane do budowy mostów zbudowane są z rur stalowych o dużych średnicach. Średnice te wynoszą od 1020 do 1620 mm, a długość tego typu rury osiąga nawet ponad 15 metrów. Pale wbijane stanowią element fundamentów głębokich. Ich zastosowanie konieczne jest w przypadku, gdy obiekt mostowy musi zostać wzniesiony na gruncie charakteryzującym się znaczną miąższością. Do wbijania pali z wielkośrednicowych rur stalowych używa się młotów o bardzo dużej energii. Konieczne się także posłużenie się sprzętem wiertniczym o dużej mocy, dzięki któremu możliwe jest wykonanie otworów ułatwiających wbijanie pala.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem rur stalowych z naszej oferty to zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, pomożemy w doborze odpowiednich produktów. 

Zdjęcia