Dostawa rur stalowych dla klienta z Holandii

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
09.07.2021
Data zakończenia
14.07.2021
Adres
Tilburg, Holandia
Zleceniodawca
Dostawa rur stalowych
Funkcja firmy
Rury stalowe
Materiały dostarczone
Dostawa rur stalowych
Średnica
168, 219, 273
Ścianka
4mm, 6 i 8 mm, 5 mm
Ilość
110 ton

Opis projektu

Wraz z rozwojem naszej Firmy staramy się poszerzać granice naszej działalności. Jednym z naszych priorytetów jest rozwój firm na rynkach zagranicznych. Z wielką satysfakcją obserwujemy jak z każdym dniem poszerzamy sieć naszych kontaktów i partnerów w Europie. Cieszymy się, że FERGES zdobywa coraz większe uznanie i zaufanie wśród zagranicznych odbiorców stali. Będziemy dokładać starań, aby dalej budować naszą pozycję solidnego dostawcy stali na rynku europejskim.

W lipcu zrealizowaliśmy kolejne spore zlecenie dla nowego klienta w Holandii. Wysłaliśmy ponad 100 ton rur stalowych o różnych średnicach i ściankach. Materiał potrzebny był jako element prac przy fundamentowych jako niezwykle popularne w Holandii „mikropale”. Materiał dostarczony został terminowo w kilku transportach na przestrzeni jednego tygodnia. Cechą wyróżniającą dostawę była nie tylko konkurencyjna cena stali, ale też i dostępność małych rur o różnorodnej grubości ścianek na składzie FERGES. Ma to kluczowe znaczenie na obecnym rynku metali.

O jakości dostawy, świadczyć może dalszy kontakt i zapytania ze strony nowego klienta. Satysfakcja klienta pozwala budować dobre relacje handlowe na przyszłość. Wszelkie uwagi ze strony naszych partnerów są brane pod uwagę, a rozwiązania techniczne mające ulepszyć jakość dostaw, wdrażane przy kolejnych transportach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i składania zamówień – można zrobić to telefonicznie lub wysyłając e-maila do Działu Sprzedaży FERGES. Chętnie udzielimy Państwu także wsparcia w wyborze produktów najodpowiedniejszych do realizowanych projektów.

Firma FERGES jest renomowanym dostawcą rur stalowych o różnych średnicach. Przypominamy, że od tego lata oferta FERGES poszerzyła się również o blachy i profile stalowe. Mamy nadzieję, że poszerzona oferta pozwoli nam jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów.

Zdjęcia