Dostawa rur stalowych DN 200 do Holandii

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
25.05.2021
Data zakończenia
10.06.2021
Adres
Holandia
Zleceniodawca
Firma budowlana
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe S235
Średnica
219 mm
Ścianka
6 mm
Ilość
70 ton

Opis projektu

   Wielokrotnie nasza hurtownia wspierała klientów, którzy pilnie poszukiwali rur stalowych niezbędnych do realizacji ich projektów. Podobnie było w przypadku dostawy do Holandii.
Nasz partner handlowy potrzebował w trybie awaryjnym uzupełnić zapas materiałów pod budowę fundamentów. FERGES jako jedyna firma współpracująca mogła dostarczyć rury o średnicy 219 „od ręki”. Decydującą rolę odegrał w tym przypadku nasz szeroki asortyment dostępnych rur o różnych średnicach.
   Ważnym aspektem zamówienia było nie tylko znalezienie rur i sama ich sprzedaż, ale też dostawa wspomnianych rur do odbiorcy. Mimo dużego wyzwania logistycznego, wszystko udało się zrealizować w terminie. Z dużą satysfakcją możemy stwierdzić, że po raz kolejny FERGES sprawdził się jako alternatywny dostawca rur dla naszych zachodnich partnerów. Obserwujemy wyraźny trend,
w którym firmy zachodnie dostrzegają przewagę wynikającą ze współpracy z nami, a FERGES kojarzy się coraz bardziej jako pewny dostawca stali. Jesteśmy wdzięczni naszym holenderskim partnerom za zaufanie i wybór firmy FERGES.

Dostarczone rury o wymiarach 219x6mm są wykorzystywane do prac fundamentowych jako pale.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Zdjęcia