Dostawa rur stalowych do przepustów na budowę drogi w Austrii

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
07.09.2020
Data zakończenia
Adres
Absdorf 3462
Zleceniodawca
Firma budowlana (Roboty drogowe)
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe
Średnica
1420
Ścianka
16
Ilość
60 ton

Opis projektu

Inżynierowie budujący drogę ekspresową w Austrii korzystać będą z rur przepustowych o dużych średnicach dostarczone przez FERGES. To kolejny lukratywny kontrakt naszej firmy na rynku zachodniej Europy!

Ze względu na położenie geograficzne austriacka sieć drogowa, obejmująca ponad 2000 km autostrad i dróg ekspresowych, przebiega w górzystym, trudnym terenie. Liczne zmiany w odchyleniu terenu wymuszają na inżynierach budowę licznych mostów, przepustów czy tuneli. Poszczególne elementy infrastruktury muszą cechować się najwyższymi parametrami technicznymi. Wybór rur stalowych na przepusty do pracy w takich warunkach to wyróżnienie dla każdego dostawcy.

Rury przepustowe podpora każdej drogi

Rury stalowe na przepusty to kluczowe elementy infrastruktury drogowej. Cechujące się wysoką trwałością i dużą wytrzymałością na zmieniające się warunki pracy doskonale nadają się do wykonania odprowadzenia cieków wodnych, przeprowadzenia instalacji technicznych i urządzeń jak również do umożliwienia bezpiecznego przejścia dziko żyjącym zwierzętom. W zależności od warunków należy wybrać odpowiedni rodzaj rur przepustowych, ponieważ właściwości zastosowanych materiałów oraz technologia ich wykonania ma wpływ na pracę z dużymi obciążeniami płynącymi z natężenia ruchu drogowego oraz naprężeń wynikających z panujących warunków atmosferycznych.

Rury przeznaczone na przepusty drogowe muszą spełniać rygorystyczne normy dotyczące wytrzymałości na rozciąganie, zginanie i ściskanie. Dzięki swoim właściwościom możliwe jest układanie nawet długich instalacji bez konieczności stosowania dodatkowych podpór, odporne są na działanie promieni słonecznych a do ich wnętrza nie przenikają substancje z zewnątrz. Wybierając rury stalowe na przepusty kontrahenci szczególną uwagę przykładają do kosztów, wytrzymałości zmęczeniowej materiału jak również odporność na korozję, ścieranie czy udary jak również chropowatość powierzchni zewnętrznej, szczelność połączeń.

Chcesz poznać szczegółową ofertę rur stalowych na przepusty dostarczanych przez FERGES? Skontaktuj się z działem handlowym – przedstawimy pełną ofertę oraz zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne.Zdjęcia