Dostawa rur stalowych fi 1020 mm x 14 mm ze szwem wzdłużnym do Nowego Targu

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
28.02.2020
Data zakończenia
15.03.2020
Adres
34-400 Nowy Targ
Zleceniodawca
Firma budowlana
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe używane
Średnica
1020 mm
Ścianka
14 mm
Ilość
200 ton

Opis projektu

   FERGES stawia na intensywny rozwój i ciągłe poszerzanie oferty. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi i nadzór nad jakością dostarczanych zamówień. Obecnie szereg ograniczeń nałożonych na przedsiębiorców wprowadzonych w związku z pandemią sprawia, że realizacja zamówień wcale nie jest łatwa, co jednak nie oznacza, że jest niemożliwa. Ferges jest prężnie działającym przedsiębiorstwem, dlatego nawet w dobie panującej epidemii stale realizujemy zamówienia klientów.

Mimo wielu utrudnień w handlu, udało nam się w rekordowym czasie dostarczyć 200 ton rur stalowych 1020 x 14 mm ze szwem wzdłużnym. Zamówienie zostało zrealizowane w ciągu miesiąca od daty zamówienia, a wszystko po to, aby nasz odbiorca mógł bez żadnych obaw kontynuować zaplanowane już wcześniej roboty spawalnicze. Tym razem firma FERGES dostarczyła rury, które posłużyły do przeciska. Głównym celem było dostarczenie używanych rur stalowych ze szwem wzdłużnym.Fazowanie rur stalowych na zamówienie


Na życzenie klienta produkt poddaliśmy procesowi fazowania rur w 30 stopniach. Powierzchnia po fazowaniu jest gładka. Jest to proces szybki, który nie powoduje zmiany struktury rur, a także bezpieczny, ponieważ można fazować różnego rodzaju metale bez obawy o utratę ich właściwości. Jako lider w branży sprawiamy, aby dostarczone rury spełniały określone warunki wytrzymałościowe, by bez problemu zapewniły trwałość i niezawodność na długie lata.

Zaopatrujemy wybranym towarem każdego klienta. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Zachęcamy do zapoznania z naszą ofertą rur stalowych. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

Zdjęcia