Ekspresowa dostawa rur stalowych z magazynu na pilne zamówienie

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
05.11.2020
Data zakończenia
10.11.2020
Adres
Kutno 99-300
Zleceniodawca
Firma budowlana (Roboty fundamentowe)
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe
Średnica
508
Ścianka
9
Ilość
22 tony

Opis projektu

Ekspresowa dostawa rur stalowych z magazynu na pilne zamówienie 

Sprawne przyjęcie zamówienia i krótki czas dostawy na teren budowy okazał się prawdziwym ratunkiem dla jednego z klientów hurtowni FERGES. Dzięki temu udało się uniknąć kosztownych przestojów wynikających z braku pali wierconych na terenie budowy.

Hurtownia FERGES specjalizują się w obrocie rurami stalowymi dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, doskonałej logistyce i sprawdzoną siecią kontaktów w najlepszych hutach krajów UE, Rosji i Białorusi, jest w stanie sprostać prawdziwemu wyzwaniu – jakim jest dostawa do odbiorcy końcowego w bardzo krótkim czasie. Po jednym telefonie do naszego działu sprzedaży rury stalowe ze szwem fi 508 mm x 9 mm, bez zbędnej zwłoki, dojechały na miejsce budowy i zostały wykorzystane do stworzenia pali. Dzięki interwencyjnemu zakupowi napięty termin wykonania projektu zostanie dotrzymany.

Pale to fundament każdych prac ziemnych. Dzięki nim powstaje konstrukcja umożliwiająca przenoszenie duże obciążeń i skutecznie zabezpieczająca miejsce robót budowlanych. Ich wykonanie opiera się na wkręceniu odpornych na zmianę kształtu i działanie wody rury osłonowej danej średnicy i wydobyciu gruntu za pomocą zamontowanego w niej wiertła. Dzięki temu uzyskuje się stabilne otwory niezbędne do wykonania pali wierconych. W uzyskaną i oczyszczoną przestrzeń w gruncie, metodą kontraktową, wlewa się beton. W trakcie mokrych prac rury są wyjmowane. Po niezbędnym oczyszczeniu możliwe jest ich ponowne użycie. Dzięki rurom stalowym możliwe jest uzyskanie pali o wysokości przekraczającej nawet 20 metrów.

Chcesz poznać szczegółową ofertę rur stalowych dostarczanych przez FERGES? Skontaktuj się z działem handlowym – przedstawimy pełną ofertę oraz zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne.


Zdjęcia