Nowa umowa na dostawę rur stalowych do kotłów

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
01.01.2021
Data zakończenia
31.01.2021
Adres
54-156 Wrocław
Zleceniodawca
Polska Grupa Energetyczna
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury kotłowe EN 10216-2
Średnica
63,5 mm
Ścianka
3,7 mm
Ilość
145 ton

Opis projektu

Nowy rok to nowe wyzwania. Wierzymy, że nasza nieustająca motywacja i zaangażowanie pomoże nam sprostać kolejnemu z nich. Ma on związek z podpisaniem umowy na stałą dostawę rur kotłowych dla jednego z naszych Klientów. 


Niezmiernie cieszymy się, że realizacja poprzednich zleceń dała nam szansę do wykazania się jako rzetelny i solidny partner biznesowy oraz zaowocowała nawiązaniem stałej współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby przebiegała ona na jak najwyższym poziomie. Klientowi bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i wybór właśnie naszej firmy. Wszystko to pomaga nam jeszcze bardziej umacniać swoją pozycję na rynku dostawców wyrobów stalowych i wciąż rozwijać się dla Państwa.


Rury kotłowe 63,5 x 3,2 mm, EN 10216-2  w gatunku P235GH przewodów parowych oraz kotłów. Żadne inne rury stalowe nie są w stanie sprawdzić się w tak trudnych warunkach. Dzięki specyficznym gatunkom stali użytym do produkcji, rury kotłowe są w stanie spełniać swoje funkcje nawet w temperaturze sięgającej 700C i ciśnieniu 300 bar.


W razie zainteresowania naszą ofertą rur stalowych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym – przedstawimy pełną ofertę oraz zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne.Zdjęcia