Nowy kontrakt na stałą dostawę rur bezszwowych dla partnera z Niemiec.

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
22.09.2020
Data zakończenia
Adres
Frankfurt am Main
Zleceniodawca
Producent mikropali
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe bez szwu
Średnica
89,101,127,159,219
Ścianka
6/7/8/9
Ilość
1400 ton

Opis projektu

Stała dostawa rur stalowych do niemieckiego partnera - to nowy kontrakt handlowy marki FERGES. Firma, dzięki ugruntowanej pozycji na rynku kolejny raz zapewniła  najkorzystniejsze warunki zachodnio europejskiemu odbiorcy.


Rury bezszwowe, powstające w oparciu o działanie walca roboczego do generowania wykrojów w obrabianym materiale, pozwalają uniknąć jakichkolwiek szwów. Brak połączeń i spoiw przekłada się na wysoką jakość ostatecznego produktu pod kątem szczelności i trwałości. Po walcowaniu na zimno lub gorąco powstaje tuleja o zróżnicowanej grubości ścian i podwyższonej wytrzymałości. Dzięki temu rury bezszwowe stają się szczególnie docenianym rozwiązaniem zarówno w przypadku konstrukcji budowlanych jak i innych, bardziej zindywidualizowanych zadań z pozostałych sektorów produkcyjnych. 

Wysoka jakość produktów zapewnianych przez FERGES - dostawcę rur stalowych - doceniona już w Europie Zachodniej, kolejny raz znajduje potwierdzenie w zainteresowaniu odbiorców. 

Tym razem z oferty rur stalowych skorzysta jedna z wiodących marek w Niemczech, która specjalizuje się w projektowaniu mikropali. Ze względu na markę odbiorcy mamy szczególne powody do zadowolenia - mówi Marcin Tanecki, Starszy Specjalista ds. Sprzedaży FERGES.

Jakie zastosowanie znajdą nasze rury na rynku niemieckim?

Rury stalowe, ze względu na wytrzymałość na czynniki zewnętrzne charakteryzują się szczególnymi możliwościami wykorzystania. Szeroki zakres wymiarów rur bezszwowych umożliwia optymalny wybór pod kątem doboru pali stalowych montowanych drogą wwiercania lub wbijania. Rury - zwykle realizowane o średnicach 38 - 426  mm choć możliwe są też inne wymiary - używane jako pale stalowe charakteryzują się jednorodną właściwością stali. Istnieje dzięki temu możliwość oszacowania nośności pali podczas wbijania, duża nośność oraz niewielki hałas i ograniczona wibracja podczas wciskania statycznego. Rury - jako pale stalowe - znajdują zastosowanie m.in.:

  • do wzmacniania fundamentów budynków.

  • pełnią również funkcję wgłębnego zbrojenia.

  • posadawiania obiektów w trudnych warunkach terenowych.

  • stabilizacji osuwisk i zbrojenia skarp.


Chcesz poznać szczegółową ofertę rur stalowych zapewnianych przez FERGES? Skontaktuj się z działem handlowym - zapewniamy pełne wsparcie techniczne i kompleksową informację o możliwościach poszczególnych produktów.Zdjęcia