Pale stalowe DN700 do rozbudowy Terminalu Promowego w Świnoujściu

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
06.09.2021
Data zakończenia
29.09.2021
Adres
Terminal Promowy Świnoujście
Zleceniodawca
Arsleff Sp. z o.o
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury stalowe
Średnica
DN700
Ścianka
20 mm
Ilość

Opis projektu

       Jednym z głównych i najbardziej popularnych zastosowań stalowych pali rurowych są konstrukcje portowe. Nabrzeża i pirsy większości portów posadowiono na stalowych palach rurowych ze względu na ich dużą nośność, wytrzymałość na zginanie oraz siły skręcające. Firma Aarsleff miała zapotrzebowanie na rury DN700 o grubości ścianki  20 mm.  Infrastruktura portów podlega ciągłej modernizacji ze względu na ich dynamiczny rozwój, projekt który był realizowany przez firmę Arsleff to Przystosowanie Infrastruktury Terminalu Promowego w Świnoujściu do obsługi transportu Intermodalnego, porty ciągle potrzebują pogłębiania torów wodnych oraz konieczność uruchamiania nowych, dłuższych nabrzeży.

    FERGES specjalizuje się w dostawie rur  stalowych o dużych średnicach dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, doskonałej logistyce i sprawdzonej sieci kontaktów w najlepszych hutach krajów UE, Rosji i Białorusi, jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu – jakim jest dostawa do odbiorcy końcowego w bardzo krótkim czasie rur stalowych o dużych średnicach.

     Klient tym razem zamówił rury w długości ścisłej L6300, obsługa wspomnianego zamówienia była jednocześnie wyzwaniem dla naszej logistyki dlatego że czas przygotowania pali oraz czas dostawy był mocno ograniczony. Sprawna organizacja pozwoliła jednak dostarczyć zamówione rury stalowe na czas, dzięki czemu Klient ukończył zadanie zgodnie z przejętym harmonogramem prac.

Dziękujemy Państwu za okazane zaufanie, które motywuje nas do jeszcze lepszej pracy. Jest nam niezmiernie miło, że poprzez naszą pomoc możemy przyczyniać się do sukcesu Państwa projektów, a niejednokrotnie stanowić ważne ogniwo w całym łańcuchu prowadzącym do ich pomyślnego ukończenia w wyznaczonym terminie.

 

Zdjęcia