Podpisanie umowy na dostawę rur bez szwu grubościennych dla partnera z Włoch

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
01.12.2020
Data zakończenia
13.03.2021
Adres
24040 BERGAMO Italy
Zleceniodawca
Dystrybucja rur stalowych
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury bezszwowe
Średnica
89 mm 127 mm
Ścianka
9 mm 12 mm 18 mm
Ilość
900 tonn

Opis projektu

Podpisanie umowy na dostawę rur bez szwu grubościennych dla partnera z Włoch

    Rury stalowe bezszwowe z naszej, polskiej hurtowni wyjechały już do wschodnich Włoch. Na miejscowych budowach rury o średnicy od 89 mm do 127 mm zostaną wykorzystane do produkcji mikropali. To już kolejne, tak duże, zamówienie z zachodniej Europy. Jego realizacja jest więc najjaskrawszym dowodem na profesjonalizm firmy FERGES oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Dzięki unikatowym rozwiązaniom logistycznym byliśmy w stanie dostarczyć odpowiednią ilość pod wskazany adres! Otrzymane rekomendacje i satysfakcja klienta to największe wartości.

    Mikropale (nazywane również palami małośrednicowymi) to jedna z najskuteczniejszych technologii służących do wzmacniania fundamentów w bardzo trudnych warunkach terenowych. Ze względu na małą średnicę w porównaniu do całej długości elementu ich wiercenie musi odbywać się przy użyciu rur najwyższej jakości spełniających najbardziej rygorystyczne wymagania. Najlepszymi rurami na mikropale są stalowe rury bezszwowe, których największą zaletą jest wytrzymałość. Dzięki unikatowej technologii wytwarzania z powodzeniem są stosowane w drążeniu kanałów niezbędnych do wzmacniania fundamentów istniejących budowli, posadowienia słupów energetycznych, kotwienia płyt fundamentowych czy stabilizacji osuwisk. Rury takie stanowiąc osłonę dla pracujących wierteł muszą być także odporne na uderzenia, odkształcenia mechaniczne oraz zdolne do pokonania niespodziewanych przeszkód znajdujących się w gruncie. Pełniona rola mikropali wymusza na nich, aby były to elementy zdolne przenosić duże obciążenia bezpośrednio na grunt oraz cechować się wysoką odpornością na zginanie oraz ścinanie. Oprócz tego nie mogą poddawać się wpływowi wody czy innych substancji chemicznych. Unikatowa technologia wykonania bezszwowych rur stalowych pozwala na efektywne wykonanie mikropali praktycznie w każdych warunkach.

   Chcesz poznać szczegółową ofertę rur stalowych na mikropale dostarczanych przez FERGES? Skontaktuj się z działem handlowym – przedstawimy pełną ofertę oraz zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne.


Zdjęcia