Realizacja zamówienia rur stalowych fi 2020 na przepust drogowy

Etapy realizacji projektu

Data rozpoczęcia
01.12.2019
Data zakończenia
27.12.2019
Adres
90-049 Łódź, Łódzkie
Zleceniodawca
Firma budowlana
Funkcja firmy
Dostawa rur stalowych
Materiały dostarczone
Rury zwijane z blachy
Średnica
2020 mm
Ścianka
18 mm
Ilość
85 ton

Opis projektu

Na koncie FERGES pojawił się kolejny sukces. Intensywny rozwój i ciągłe poszerzanie oferty pozwoliło nam w ostatnim czasie zrealizować zamówienie klienta z branży budowlanej, z Łodzi na rury stalowe fi 2020. Powszechność zastosowania rur jest tak szeroka, że nie łatwo wyliczyć wszystkie warianty ich zastosowania.

Rury stalowe firmy FERGES często wykorzystywane są do różnych projektów infrastrukturalnych, w tym często dla realizacji konstrukcji mostowych czy drogowych. Tak było również i tym razem. Głównym celem tej inwestycji było dostarczenie, w krótkim czasie rur przepustowych. Rury zwijane z blachy oferowane przez FERGES charakteryzują się znakomitymi właściwościami mechanicznymi były wykonane według norm PN EN 10219-1, w gatunku stali s235, dlatego zgodnie z życzeniem klienta dostarczyliśmy rury idealnie dopasowane do przepustów drogowych.

FERGES zapewnia także profesjonalny transport rur. Przede wszystkim rury na czas transportu są zawsze odpowiednio zabezpieczone, co ze względu na spory gabaryt wcale nie prostym zadaniem. W przypadku realizacji tego projektu oprócz zaplanowania odpowiedniej trasy, musieliśmy wcześniej uzyskać właściwe pozwolenia, aby bez problemu pozwolić sobie na przewóz rur o tak dużej średnicy. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, lubimy wyzwania, dlatego pokonując po drodze wszystkie trudności, daliśmy sobie ze wszystkim znakomicie radę.

Rury do przepustów drogowych z oferty FERGES

Hurtownia rur stalowych FERGES oferuje rury stalowe o dużych jak i małych średnicach idealnie pod przepusty drogowe przygotowane do natychmiastowego użycia. Jesteśmy gotowi na każdą ilość zamówień. Dostarczamy produkty wysokiej jakości, współpracujemy także na rynku międzynarodowym. Posiadamy i dbamy o relacje handlowe z państwami zagranicznymi. Działamy uczciwie i zawsze koncentrujemy się na potrzebach klientów.

Jeśli zależy Ci na maksymalnym zoptymalizowaniu rozwiązania projektowego, jednocześnie liczysz przy tym, na gwarancję najwyższej jakości produktu i bezkonkurencyjną cenę, a dodatkowo chciałbyś zaoszczędzić swój cenny czas i ograniczyć formalności do minimum? Skontaktuj się z nami.

Zdjęcia